КОНКУРСНА ПРОГРАМА

ИЗТЕГЛИ
19.00 ЗАКРИВАНЕ Прожекция на наградените със “Златна роза” филми
ден/час
27 септември четвъртък
28 септември петък
29 септември събота
30 септември неделя
01 октомври понеделник
02 октомври вторник
03 октомври сряда
04 октомври четвъртък
10:00
Пресконференция
Пресконференция
Пресконференция
Пресконференция
Пресконференция
Пресконференция
11:30
КРЪГЛА МАСА СЪВРЕМЕННО БЪЛГАРСКО КИНО
Програма Творческа Европа МЕДИА - 15 години в България Информационна дискусия

14:00
ПРИВЛИЧАНЕ,118`
НОКАУТ ИЛИ ВСИЧКО, КОЕТО ТЯ НАПИСА,97`

СМАРТФОНЪТ БЕГЛЕЦ , 90`

16:00
ПРЕГЛЕД НА ВЪТРЕШНИТЕ ПРОСТРАНСТВА ,70`
СМАРТ КОЛЕДА , 90`
БЕЗКРАЙНАТА ГРАДИНА, 90`
ПАРИ , 23`

СЪН ЗА ЩАСТИЕ , 29`

БРАК , 21`

МОСТ , 39`
СЛЕДВАЙ ПТИЦАТА , 13`

АНТРАКТ , 19`

КАЛИНКА , 24`

МИГ ЛЮБОВ , 29`
НОЩНИ ПТИЦИ , 12`

ИЗВИНЯВАЙТЕ 11`

ТУК И СЕГА , 19`

СЕНКИ , 27`

ПОРТРЕТ НА ЕДИН НА ЕДИН ПАНЕЛЕН БЛОК, 26`
18:00
19.00 ОТКРИВАНЕ
ТАЙНАТА СЪСТВАКА
Македония/Гърция 104’(извън конкурс)
ТРАНСГРЕСИЯ , 92`
ÁГА, България/Германия/Франция 96`
МЪЛЧАНИЕТО НА СЕСТРА МИ... , 99`
ДИАГНОЗА , 28`
8`19 , 85`
ОЧАКВАНЕ , 5`

СЛАДКИ , 8`

ТИМИ , 15`

БАГАЖ, 29`

ГОРАТА НА ДИМО, 29`
ЧУДО , Литва/България/Полша 92`
20:00
ВЪЗВИШЕНИЕ , България/Македония 147`
ЖИВИ КОМИНИ , 121`
ВРЕМЕТО Е НАШЕ (РАЗРУХА), 124`
РОЖДЕСТВО , 20`

ИРИНА , 96`
ДАЛЕЧ ОТ БРЕГА , България/Украйна 135`
КОРАБ В СТАЯ , 121`
Запазваме си правото на промени и допълнения в програмата.

КОНКУРСНА ПРОГРАМА

ИЗТЕГЛИ
ден/час 27 септември четвъртък
19:00 ОТКРИВАНЕ
ТАЙНАТА СЪСТВАКА
Македония/Гърция 104’(извън конкурс)
ден/час 28 септември петък
16:00 ПРЕГЛЕД НА ВЪТРЕШНИТЕ ПРОСТРАНСТВА
70`
20:00 ВЪЗВИШЕНИЕ
България/Македония 147`
ден/час 29 септември събота
10:00 Пресконференция
11:30 КРЪГЛА МАСА СЪВРЕМЕННО БЪЛГАРСКО КИНО
14:00 ПРИВЛИЧАНЕ
118`
16:00 СМАРТ КОЛЕДА
90`
18:00 ТРАНСГРЕСИЯ
92`
20:00 ЖИВИ КОМИНИ
121`
ден/час 30 септември неделя
10:00 Пресконференция
14:00 НОКАУТ ИЛИ ВСИЧКО, КОЕТО ТЯ НАПИСА
97`

16:00 БЕЗКРАЙНАТА ГРАДИНА
90`
18:00 ÁГА
България/Германия/Франция 96`
20:00
124`
<
ден/час 01 октомври понеделник
10:00 Пресконференция
14:00 СМАРТФОНЪТ БЕГЛЕЦ
90`

16:00 ПАРИ
23`

СЪН ЗА ЩАСТИЕ
29`

БРАК
21`

МОСТ
39`
18:00МЪЛЧАНИЕТО НА СЕСТРА МИ...
99` h6>
20:00 РОЖДЕСТВО
20`

ИРИНА
96`
ден/час 02 октомври вторник
10:00 Пресконференция
11:30 Програма Творческа Европа МЕДИА - 15 години в България Информационна дискусия
16:00 СЛЕДВАЙ ПТИЦАТА
13`

АНТРАКТ
19`

КАЛИНКА
24`

МИГ ЛЮБОВ
29`
18:00 ДИАГНОЗА
28`
8`19
85` h6>
20:00 ДАЛЕЧ ОТ БРЕГА
България/Украйна 135`
ден/час 04 октомври четвъртък
10:00 Пресконференция
18:00 ЧУДО
Литва/България/Полша 92` h6>
19:00 ЗАКРИВАНЕ Прожекция на наградените със “Златна роза” филми
Запазваме си правото на промени и допълнения в програмата.
Български